Steaua Bucuresti Petrolul Ploiesti live online 2 aprilie 2015

Astazi joi seara in data de 2 aprilie 2015, se joaca meciul contand pentru Cupa Romaniei la fotbal, meci intre STEAUA si Petrolul Ploiesti. Meciul incepe de la rezultatul de 1-1, dupa ce in tur, Steaua reusit sa egaleze pe ploiesteni in minutele de prelungiri. Un gol care a venit cu sansa, dar care ii tine in cursa pentru calificare.

STEAUA - PETROLUL PLOIESTE live pe ProTV de la ora 21:30, in direct de pe stadionul din Ploiesti.

Petrolul spera intr-o victorie, mai ales dupa ce astazi revin doi jucatori atacanti, jucatori de baza, care timp de doua luni au fost indisponibili.